Atelier zahradní tvorby

Projektování zahrad společně s realizací zahrad je naše hlavní činnost. Vytváříme autorské projekty zahrad, které jsou vždy originály. Náš projekt zahrady dokáže „provětrat“ všechny vaše smysly, které dokážou vytvořit dokonalý vjem. Díky tomu se budete na takovou zahradu rádi vracet. Zaměřujeme se na záměry (přání) klienta, které zpracujeme tak, aby je projekt zahrady vždy všechny naplnil.

Vaši zahradu chápeme jako součást vašeho domova ve všech souvislostech. A to od plnění základní funkce prostoru pro odpočinek, až po její snadnou údržbu.

Co nabízíme

  • Vytvoření projektu nové zahrady
  • Vytvoření projektu na rekonstrukci zahrady

Cílem projektování zahrad je vždy vytvoření projektu, který je v souladu se všemi zúčastněnými. Snad není třeba zmiňovat, že součástí projektování zahrad je odborné poradenství.

Jak postupujeme při projektování zahrad

Máte zájem o zpracování projektu zahrady? Kontaktujte nás. Dohodneme termín první schůzky, na které projdeme současný prostor, řekneme si, jaké jsou možnosti a jak budeme postupovat dále. Většinou je další krok sestavení konceptu projektu, který vám prezentujeme. Po schválení finální verze projektu zahrady a podepsání smlouvy začínáme s realizací.

Proč projekt zahrady?

Vaše zahrada má být vašim pozemským rájem.

Zahrada je místo na relaxaci nebo meditaci, hraní si s dětmi, letní obědy nebo venkovní grilování, … Na zahradě najdete mnoho vjemů, ať už jde o vůně rostlin nebo chuť ovoce, hry světla a stínů. Aby bylo vše snadno bez problému realizováno je potřeba vypracovat kvalitní zahradní projekt.

Projekt zahrady je autorským dílem zahradního architekta, který dokáže na základě konzultace kvalifikovaně zpracovat záměr klienta do zahradního projektu, tak aby se co nejlépe naplnil. Je vždy lepší nechat si zpracovat profesionální projekt, protože ten v sobě spojuje:

  • kvalitu
  • originální řešení
  • komplexní přístup
  • odborné znalosti
  • zkušenosti

Nechte si kvalifikovaně připravit projekt zahrady. Uvidíte, že ušetříte!